"yemekte yaparım kariyerde" diyenlere yemek sitesi.tencere.tvDamak tadına önem verenlerin ve "bugün ne pişirsem" diyenlere hizmet vermeyi amaçlayan Tencere.tv, tamamen özgür sermaye ve özgün içeriğiyle  çalışan kadınlara birçok kolaylık sağlıyor.
Birçok kadın özgün yemek tarifleri bulmakta zorlanıyor. İnternette birbirinden kopyalanmış yüzlerce yemek tarifi var fakat bugüne kadar profesyonel olarak hazırlanmış, özgün videolara ve detaylı anlatıma sahip bir video tarif sitesinin eksikliği hissediliyordu. Tencere.tv de tam bu eksikliği ortadan kaldırmak için yayın hayatına başladığını ilan etti.
 İSTANBUL’UN GÖZDE MEKÂNLARINDAKİ ÜNLÜ ŞEFLERİN TARİFLERİ
Tencere.tv sitesinde yer alan tarifler ve videolar İstanbul’un seçkin lokantalarının şefleri tarafından hazırlandı. Kırmızı et yemekleri, beyaz et yemekleri, zeytinyağlı tarifler, Osmanlı saray mutfağı gibi bir çok kategorisi bulunan Tencere.tv içeriğini her geçen gün arttırarak büyümeyi hedefliyor.
İZLE, ÖĞREN, PİŞİR…
Türkiye’nin en sıcak tarifleri sloganıyla yola çıkan Tencere.tv, ziyaretçilerine anlaşılır bir dille ve yüksek çözünürlüklü videolarıyla izle, pişir, öğren yöntemini sunuyor. Böylece meşhur yemekleri yapmak kadınlar için bir kâbus olmaktan çıkacak, usta şeflerin pratik tarifleriyle yemek yapmak artık çok daha kolay bir hale gelecek.
Tencere.tv’ye www.tencere.tv adresinden, Facebook’tahttp://www.facebook.com/tenceretv adresindeki hayran sayfasından ulaşabilir veya http://www.tencere.tv/abonelik/ adresinden ücretsiz mail listesine kayıt olarak her sabah posta kutusundan ulaşabilirsiniz

0 yorum: